تقویم و سالنامه ۱۴۰۱ پرکاس

کتاب عیدی بدیم
کتاب بجای سالنامه 1401
اینستاگرام پرکاس
اینستاگرام پرکاس

سالنامه یا سررسید به چه کاری میاد؟

سالنامه یا سررسید به چه کاری میاد؟

سررسید 1401

سالنامه کتابچه‌ای هست با صفحه‌های سفید برای هرروز سال که به ما یادآوری می‌کند که «آینده به در دستان توست!»

سالنامه کتابچه‌ای هست با صفحه‌های سفید برای هرروز سال که به ما یادآوری می‌کند که «آینده به در دستان توست!»

حتماً خبر دارید سررسیدها و سالنامه‌ها چه سرنوشت‌هایی داشته‌اند؟

حتماً خبر دارید سررسیدها و سالنامه‌ها چه سرنوشت‌هایی داشته‌اند؟

سررسید 1401

شاید کتابِ پیشگویی باشند

که روزها و ماه‌هایی را که هنوز نیامده به ما نشان داده و ما می‌دانیم که در سال آینده چه روزهایی را در پیش داریم و چه‌کارهایی را می‌توانیم انجام دهیم.

اما این پیشگو...

پر کردن صفحات آن روزهایی که نیامده را بر عهده ما گذاشته  که باید با دانش و مهارت خودمان روزهای گرم تابستان و سرد زمستانش را سرشار از تلاش، کوشش، دانستن و موفقیت بکنیم!

سررسید و سالنامه را معمولاً هدیه می‌دهند و یا هدیه می‌گیرند، خیلی از شرکتها و مؤسسات در جعبه هدیه سال نویشان حتماً سررسید سفید سال بعد را قرار می‌دهند.

سررسید و سالنامه را معمولاً هدیه می‌دهند و یا هدیه می‌گیرند، خیلی از شرکتها و مؤسسات در جعبه هدیه سال نویشان حتماً سررسید سفید سال بعد را قرار می‌دهند.

خوشبخت‌ترین سررسید

به نظر من خوشبخت‌ترینشان جزوۀ دانشجویی بوده که یک سال را همراه او به دانشگاه رفته و علم و دانشی را در خود ثبت کرده و اگر ورقش بزنی در هر صفحه آن چیزی برای یادگرفتن پیدا می‌کنی.

سالنامه دانشجویی ۱۴۰۱

و سررسید خوشبخت بعدی

سررسید خوشبخت بعدی  سالنامه‌ای بوده برای ثبت کارها و یادآوری جلسات و قرارهای کاری آقا یا خانم مدیرعامل!

اما بیشتر این سررسیدها همانطور سفید سالها را پشت سر گذاشته و در کناری خاک می‌خورند تا...
اما بیشتر این سررسیدها همانطور سفید سالها را پشت سر گذاشته و در کناری خاک می‌خورند تا...

سررسیدها اگر خوش‌شانس باشند

شاید در طرح‌های خیریه کمک به کودکان محروم به زیر دست کودکی برای نوشتن مشق بروند که می‌توان گفت عاقبت‌به‌خیر شده‌اند.

سالنامه و سررسید ۱۴۰۱

و اگر خوش‌شانس نباشند

همراه خیلی از روزنامه‌ها و  کاغذهای باطله و کتاب‌های دور ریخته شده خمیر شده و تبدیل به شانۀ تخم‌مرغ می شوند.

هیچکدام از سررسیدها نه پیشگو می‌شوند و نه پیشگویی‌ای در آنها نوشته می‌شود!
هیچکدام از سررسیدها نه پیشگو می‌شوند و نه پیشگویی‌ای در آنها نوشته می‌شود!

توسعۀ کار به وقتش!

وقتی کارتان را توسعه بدهید که دیگر توانایی پاسخ به مشتریان جدید را نداشته باشید، یعنی مشتری آنقدر زیاد باشد که نتوانید جواب همه شان را بدهید.

 

در توسعه کسب و کار عجله نکنید

تبلیغ کنید

هیچگاه تبلیغات را فراموش نکنید، نگویید که من مشتریان خودم را دارم، مشتری مهمترین سرمایه کسب و کار است و اوست که باعث رونق کارما می‌شود، چذب مشتریان جدید باعث افزایش فروش و توسعه کسب و کار خواهد شد.

انتشارات پرکاس طرحی برای تغییر سرنوشت صفحات سفید سررسیدها و سالنامه‌ها دارد، در این طرح کتابهایی خواندنی و کاربردی از نویسندگانی دانشمند و کار بلد را در طرح «کتاب به‌جای سالنامه» به شما معرفی کرده‌ایم تا با هدیه دادن آنها دانش، مهارت و آگاهی را هدیه بدهید، تا انشالله این کتاب‌ها مسیر زندگی خوانندگانشنان را به سوی موفقیت و خوشبختی روز افزون هدایت کنند.

با هدیه دادن کتاب، دانستن و رشد کردن را به خواننده‌اش تقدیم کنید و به او توانایی حل مشکلات و ساختن روزهای نو و موفقیت‌های جدید را هدیه دهید.
با هدیه دادن کتاب، دانستن و رشد کردن را به خواننده‌اش تقدیم کنید و به او توانایی حل مشکلات و ساختن روزهای نو و موفقیت‌های جدید را هدیه دهید.

در طرح کتاب به‌جای سالنامه می‌توانید همه خدماتی که روی سررسیدها و سالنامه‌ها به شما ارائه می‌شود را روی کتاب دریافت کنید، خدماتی مانند جلد اختصاصی، اضافه شدن صفحات اختصاصی در ابتدا یا انتهای کتاب، درج لوگو رو یا پشت جلد، جعبه یا بسته‌بندی ویژه شرکت و…
کتابهای پیشنهادی این طرح در ادامه معرفی شده‌اند، اما هر کتابی از کتابهای انتشارات پرکاس را که بخواهید می‌توانید در طرح کتاب به‌جای سالنامه انتخاب کنید. فقط کافی است به صفحه معرفی کتابهای انتشارات پرکاس بروید.

کتاب عیدی بدیم
کتاب بجای سالنامه 1401

تلفن مشاوره و خرید 44690761-021

پیشنهاد پَرکاس

تلفن مشاوره و خرید 44690761-021

قیمت : 650000 ریال

قیمت ویژه طرح: 350000 ریال

مجموعه شعر

بانگ سکوت

مجموعه اشعار بانگ سکوت در دو دفتر بانگ سکوت و مست برپامانده، تقدیم علاقه‎مندان شعر و ادب پارسی شده است. غزل‎واره، مثنوی، دوبیتی و رباعی چهار بخش دفتر اول و چارپاره، نیمایی، سپید و محاوره‏‎ای سرفصل‎های دفتر دوم را تشکیل می‏‎دهند.

در بین دو بخش کتاب مجموعه 12 تابلوی خوشنویسی اثر خسرو شیرچی از اشعار کتاب بصورت رنگی و گلاسه چاپ شده است.

قیمت: 950000 ریال

قیمت ویژه طرح: 580000 ریال

از زبان خدا بشنو

دین اسلام به عنوان تنها برنامۀ درست زندگی کردن در این جهان و بندگی خداوند در قالب سلسله ای از اوامر و احکام به پیامبر اکرم (ص) وحی شده است، که مهمترین آنها کتاب قرآن است. کتاب «از زبان خدا بشنو» مباحثی را از آیات و روایات در مورد اطاعت و بندگی خداوند و دوری از شرک ارائه کرده است.

کتاب‌های روان‌شناسی

قیمت : 600000 ریال

قیمت ویژه طرح: 280000 ریال

تصمیم‎گیری به‎جا

 هیچیک از ما، آموزش رسمی در زمینه تصمیم‌گیری، در مقاطع تحصیلی دریافت نمی‌کنیم و با وجود اینکه در آموزه های دینی ما، لزوم دوراندیشی و تفکر کافی قبل از اتخاذ تصمیم‌ها بسیار سفارش شده‌است، ما، جز از طریق سعی و خطا، تصمیم‌گیری درست را نمی‌آموزیم. به همین دلیل، نیاز به یادگیریِ مهارت‌های تصمیم‌گیری نقش مهمی در بهبود زندگی ما خواهد داشت. هیچ کس با دادن یک کتاب یا فیلم به یک کودک دوچرخه‌سواری یاد نمی‌دهد.

شما دوچرخه‌سواری را با سوار شدن بر دوچرخه و راندن آن می‌آموزید. برای یادگیری دوچرخه‌سواری جایگزین دیگری وجود ندارد! برای یادگیری تصمیم‌گیری مؤثر نیز جایگزین دیگری وجود ندارد.

قیمت: 600000 ریال

قیمت ویژه طرح: 490000 ریال

بهترین سال زندگی

 «زندگی خود را در سه ساعت تغییر دهید!»  اما این تنها آغاز راه بهترین سال زندگی است… خودباوری، نظم در کارها و اولویت دهی به آنها، بدست گرفتن امور زندگی و خود را در برابر مشکلات مایوس و بی اختیار نداستن، باورها، بهانه‏ ها و انگیزه برای یک حرکت جدید؛ کلیات روشی است که کتاب به شما ارائه کرده است. بخش دوم برنامه ه‏ای کاملا عملیاتی و پویا برای داشتن بهترین سال زندگی است، دراین بخش 10 پرسش مطرح می ‏شود که به هرکدام از آنها باید پاسخ داده شود، ابتدا دلیل طرح پرسش توضیح داده می‏ شود و سپس پاسختان به این پرسش‌ شما را با خصوصیات شخصیتی‌تان آشنا می‏ کند.

قیمت : 340000 ریال

قیمت ویژه طرح: 220000 ریال

کارت را نشان بده

یک هنرمند تا آثارش را به نمایش نگذارد کسی به هنر او پی نخواهد برد، در بازاریابی و برندسازی خصوصا برندسازی شخصی نیز هرکسی باید توانایی ها و آثار خود را به دیگران معرفی کند تا دیده شود. قدرت خلاقیت یک نفر زمانی کشف خواهد شد که آنها را به نمایش بگذارد. این کتاب به خواننده آموزش می دهد که چگونه برای خود بازاریابی کند و در برندسازی شخصی موفق شود

قیمت: 580000 ریال

قیمت ویژه طرح: 440000 ریال

خشنودی شغلی

رهیافتی نو

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

رمان و داستان

قیمت : 830000 ریال

قیمت ویژه طرح: 580000 ریال

از آسیب رساندن بپرهیز

سرطان کلمه ترسناکی است که توموری بدخیم آن را بوجود آورده است، اما وقتی تومور در مغز باشد ترس از مرگ به ترس سرطان افزوده می شود. جراحانی زبردست و متخصصان مغز و اعصاب اما کارشان درمان این سرطان ها و التیام دردهاست. دکتر هنری مارش جراح مغز و اعصاب انگلیسی را نه فقط یک جراح چیره دست که ادیبی خوش سخن باید نامید که خاطرات 30 ساله زندگی خود را به عنوان جراح مغز و اعصاب برای خوانندگان کتاب از آسیب رساندن بپرهیز بازگو کرده است.

قیمت: 240000 ریال

قیمت ویژه طرح: 190000 ریال

اطراف محکمه

روزانه خبر مرگ هزاران نفر به بهانه‏‎های مختلف به گوشمان می‏‎رسد و بسیار عادی جلوه می‏‎کند؛ اما مرگ خودمان در هر بار تفکر به آن تاملی عمیق برایمان ایجاد می‏‎کند. این موضوع ارتباطی به خودخواهی ندارد، بلکه مربوط به داشتن درک عمیق در خصوص خودمان و قصۀ خودمان است و نداشتن این بینش نسبت به جهان دیگران. این قصه آفت زندگی ما و به‌ویژه دستگاه عدالت شده است.  تمام تلاش این کتاب بر آن بوده که بگوید هر انسان دنیایی ارزشمند و قابل‌تأمل دارد و البته سهم و بهره‏‎ای از عدالت.

قیمت : 380000 ریال

قیمت ویژه طرح: 250000 ریال

اشتباه می‌کردم

این کتاب، داستان اشتباهات زندگی خیلی از ماهاس؛ کارهایی که ممکنه خیلی کوچیک باشن ولی اثرهای بزرگشون تا مدت‌ها تو زندگیمون خودنمایی می‎کنن.
چشم و همچشمی، ادب کردن همسر، زیادی درس خوندن، تربیت های عجیب و غریب و من‌درآوردی بچه‌های طفل معصوم و…

قیمت: 900000 ریال

قیمت ویژه طرح: 580000 ریال

من کیستم و او کیست؟

سفری برای شناخت شخصیت خودم

نویسنده در این کتاب سعی کرده است در داستانی که انگار خود نقش اول آن است مخاطب را به سفری پویا برای زیستی مجدد در مسیر شناخت خود، دعوت کند. در این سفر فرصت دارید تا با خودِ واقعی روبه‌رو شوید، کودکی، بزرگسالی خود را دوباره ببینید و هم صحبت دوستان قدیمی خود در همان روزگار قدیم شوید، در پایان درک روشن‌تری از خود و دیگری داشته باشید. پیامد حاصل از این بازنگری ایجاد تغییر در رفتار خود و کسب بینشی تازه نسبت به دیگری خواهد بود.

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر، می‎توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید

09981051403

info@parkaas.ir

Parkaaspub@

44690761 - 021