پویش کتابخوانیِ کرونا ویروس

از صفحه اینستاگرام ما حتما بازدید کنید، کلی مطلب و خلاصه از کتاب‎ها آماده کردیم

از صفحه اینستاگرام ما حتما بازدید کنید، کلی مطلب و خلاصه از کتاب‎ها آماده کردیم

یه نگاه به فروشگاه پرکاس

یه نگاه به فروشگاه پرکاس

جوایز :

این پویش قرعه‎کشی و جایزه نداره!

کتابخوانی در قرنطینه - قرنطینه با کتاب - کتابخوانی - کتاب خواندن

در این اوضاع کرونایی کمتر از خونه بریم بیرون بهتره و فرصت خوبی شده که کتاب‎ها را ورق بزنیم، خوبه که یک ساعتی را هم بذاریم برای کتابخوندن، انتشارات پرکاس هم چون کتاب‎هایی برای همه داره که مطالبشون هم خیلی کاربردیَن اونم توی این شرایط کرونایی، برای خانواده‎ها و پدر و مادرها و زن و شوهرها 3 تا بستۀ پیشنهادی داره که البته فقط پیشنهاد میده این کتاب‏‎هارو باهم بخرید، چون به هرحال اگر سفارشتون بیشتر از صدهزار تومن بشه پست کتاب‎ها رایگان میشه.

اما اگه دوست نداشتین کتاب کاغذی بخرین، کتاب‎های ما را می‎تونین در کتابچین یا طاقچه بصورت ebook یا کتاب الکترونیک بخونید، تازه بعضی از کتاب‎ها اونجا رایگانه، مثل کتاب پر طرفدار پدر، مادر، معلم؛ من نوجوانم.

اما اگه دوست نداشتین کتاب کاغذی بخرین، کتاب‎های ما را می‎تونین در کتابچین یا طاقچه بصورت ebook یا کتاب الکترونیک بخونید، تازه بعضی از کتاب‎ها اونجا رایگانه، مثل کتاب پر طرفدار پدر، مادر، معلم؛ من نوجوانم.

برای همه آرزوی سلامتی و روزهایی شاد و بدون کروناداریم

برای همه آرزوی سلامتی و روزهایی شاد و بدون کروناداریم

پدران و مادرانِ معلم

پویش قرنطینه خواندنی - پدران و مادرانِ معلم

کتاب‎هایی که در زیر معرفی شدند برای رفتار با فرزندان، مطالب خوبی را برای پدران و مادرانی که این روزها علاوه بر سایر کارهاشون، حواسشون باید به درس خوندن بچه‏‎ها هم باشه پیشنهاد کرده

قیمت: 200000 ریال

مامان جونم، سلام

نویسنده این کتاب حاصل تجربیات خود در حوزه تربیتی کودکان را از زبان یک کودک با بیانی ساده و کودکانه ارائه کرده است. کودک راوی این کتاب با زبانی کودکانه خواسته‏‎های خود را با مادر و پدرش در میان می‏‎گذارد.

بخش‌های مختلف کتاب شامل مسائلی است که کودکان در طی دوران رشد خود با آن درگیر هستند؛ ازجمله: … روش‏‎های همراهی با کودک نوآموز برای انجام تکالیف مدرسه (کندنویسی، درشت‎نویسی، برنامه‌ریزی برای انجام تکالیف به نحوی کودک به بازی و سرگرمی‎های مورد علاقه‏‎اش نیز برسد)؛ درک دنیای کودکان و بازیگوشی‏‎هایشان و …

قیمت: 200000 ریال

من نوجوانم

کتاب پدر،مادر، معلم؛ من نوجوانم یکی از پرمخاطب‏ ترین کتاب‎ها در زمینه  ارتباط با نوجوان است که در 20 نوبت چاپ بیش از 100هزار نسخه از آن به فروش رسیده است. این کتاب با زبانی ساده و در قالب نامه‎ای از زبان یک نوجوان برای پدر، مادر و معلمان خود همچون یک مشاور و روان‎شناس رفتارهایی را که نوجوانان در دوران بلوغ از خود بروز می‎دهند را تحلیل کرده و راهکارهایی را برای رفتار با نوجوانان ارائه داده است.

قیمت : 280000 ریال

آنچه که مربیان و والدین باید بدانند

برای دستیابی به اصول صحیح تعلیم و تربیت، ابتدا نیازمند شناخت علمی آن‌ها هستیم تا بتوانیم در جهت هرچه موفق‌تر بودن، در این راه گام برداریم لذا این مجموعه در همین راستا جمع‌آوری گردیده؛ ضمناً از آنجا که مسئله تعلیم و تربیت از جمله مسائلی است که نیاز به هماهنگی و همسویی اولیاء و مربیان خانه و مدرسه را دارد لذا مطالعۀ این کتاب به والدین محترم نیز توصیه می‌شود.

 دراین کتاب با دوره های آموزشی و مسائل تربیتی هرکدام از آنها آشنا می شویم.

آموزش تربیت جنسی برای مقاطع مختلف، مانند خطرات جنسی دوره ابتدایی، تربیت جنسی در دوره متوسطه و همچنین روشهای علاقه مند کردن فرزندان به تحصیل از جمله مطالب کتاب است.

قیمت: 310000 ریال

هدف پسران

کتاب هدف پسران به‌منظور کمک به پاسخ سؤالات والدین گردآوری ‌شده است. مطالب این کتاب، راهی برای کمک به پسران در دستیابی به آینده­‎ای موفق، در عین حفظ ویژگی­‎های مردانۀ پسران و مردان است.

ایجاد حس برنده بودن، مایوس نشدن، هدف‎دار زندگی کردن در دوران کودکی و آغاز نوجوانی بخش اول کتاب؛ یادگیری و آشنایی آداب و رسوم اجتماعی و مذهبی، آمادگی برای پذیرش مسئولیت‎های اجتماعی و انتخاب همسر و مدیریت رفتار با جنس مخالف و… در قسمت دوم کتاب ارائه شده‏‎اند.

قیمت : 470000 ریال

قیمت : 10000 تومان

علل بروز درگیری‎های فرزندان در خانواده

در این کتاب ابتدا به تشریح فهرستی از علل درگیری فرزندان با یکدیگر مانند طلاق والدین، تماشای فیلم‌های پرخاشگرانه، بی‎برنامه بودن فرزندان، الگو گرفتن از رفتارهای نامطلوب والدین و… پرداخته است. در ادامه به پی‌آمدهای درگیری‌های فرزندان، راهکارها و نحوۀ مدیریت و اصلاح درگیری‌ها در خانواده اشاره کرده است.

در خلال این فصول راهکارهایی برای اصلاح رفتار الگویی والدین، درمان بدگویی پشت سر یکدیگر، راهکارهای مقابله با حسادت، پی‌آمدهای اجتماعی، نحوۀ برخورد با فرزندان پیش فعال و … مورد بررسی و توجه قرار گرفته است.

قیمت: 390000 ریال

قیمت : 10000 تومان

بی‎نظمی‏‎های کودکان و نوجوانان

کتاب هدف پسران به‌منظور کمک به پاسخ سؤالات والدین گردآوری ‌شده است. مطالب این کتاب، راهی برای کمک به پسران در دستیابی به آینده­‎ای موفق، در عین حفظ ویژگی­‎های مردانۀ پسران و مردان است.

ایجاد حس برنده بودن، مایوس نشدن، هدف دار زندگی کردن در دوران کودکی و آغاز نوجوانی بخش اول کتاب؛ یادگیری و آشنایی آداب و رسوم اجتماعی و مذهبی، آمادگی برای پذیرش مسئولیت‎های اجتماعی و انتخاب همسر و مدیریت رفتار با جنس مخالف و… در قسمت دوم کتاب ارائه شده‏‎اند.

پویش قرنطینه خواندنی - همسران زیر یک سقف

همسران باید خصوصیات روحی و روانی همدیگر را بشناسند، به هرحال مرد و زن باهم تفاوت های مهمی دارن که با درک اونها از طرف همسرشون زندگی قابل فهم و درک میشه.

مغز زنانه - دکتر فاطمه موسوی

قیمت : 850000 ریال

مغز زنان

چرا زنان توانایی کلامی بالایی دارند؟ چرا آن‎ها در به ­یادسپاری و یادآوری جزئیات نسبت به مردان نیرومندتر عمل می­‎کنند؟ چرا زنان گرایش زیادی به جمع دوستان و گروه‎های زنانه دارند؟ این­گونه پرسش­‎ها سوالاتی است که هر دو جنس در سراسر عمر در پی پاسخگویی به آن بوده، به نظر می­‎رسد انگیزۀ تالیف و بالتبع ترجمۀ این کتاب یافتن پاسخ‎های مبتنی بر فرایندهای عصب-روان‎شناختی است تا آگاهی هرچه بیشتری از پیش زمینه‏‎های رفتاری و روان‎شناختی زنان در خانه و اجتماع برای خوانندگان فراهم نماید.

روان‎شناسی روابط درون خانواده

قیمت : 240000 ریال

روان شناسی روابط درون خانواده

خصوصیات روانی، انواع ساختار خانواده و کارکردهای آن 3 بخش اصلی این کتاب را تشکیل داده‎اند. مباحثی همچون فضای روانی حاکم بر خانواده، انواع الگوهای خانواده مانند الگوی سلطه‎گر، و کارکردهای آن همچون کارکرد تربیتی و فرهنگی خانواده. در زمینهٔ مشاوره خانواده این کتاب  مباحث مربوط به روان‏شناسی خانواده و نقش تربیتی آن را شرح داده است.

اشتباه می کردم

قیمت : 290000 ریال

اشتباه می‎کردم

این کتاب، داستان زندگی ماهاست. چشم‌وهم‌چشمی، تربیت کردن همسر به سبک خودمون، درس خواندن و مدرک گرفتن‌های زیادی، تربیت‎های عجیب‌وغریب بچه‎های طفل معصوم و…

داستان‏‎های روایت‌شده در این کتاب،  راه‏‎حل‎ اصلاح اشتباهاتی مثل این را نشان داده است…

قیمت : 250000 ریال

امنیت روانی همسران

همیشه حواسمون نیست!

یه چیزی جلوی همسرمون می‎گیم یا یه کاری می‎کنیم که خیلی ذهنشو دچار تشویش می‎کنیم، قصدی هم نداریمااااا…. ولی یهویی دلش میشکنه یا ذهنش میره اونجاهایی که خیلی خوب نیست بره.

حرف‎هایی مثل، خواستگارهای قبلی خانم، همکارای فعلی آقا و یا اصلا خونواده‏‎هاشون باشه…

قیمت : 3000 تومان

این کتاب را می‎توانید بصورت ebook در کتابچین بخوانید

پروانه شو

یک گپ و گفت خودمانیِ زنانه، حرفهایی که از دل برآمده و نکاتی در مورد رفتار با شوهر، خانواده شوهر.

پویش قرنطینه خواندنی - همسران زیر یک سقف

حالا که وقت برای خودمون زیاد داریم، بدنیست با کتاب‏‎های زندگی هدفمند، یه زمانی را هم برای بررسی کارهایی که کردیم و یا دوست داریم بکنیم بذاریم؛ یا شاید با کتابِ بهترین سال زندگی بتونیم مرحله به مرحله اشکالاتمون را پیدا کنیم و بعد درستشون کنیم. مجموعه 3 جلدی مهارت‎های زندگی، به زبان ساده و خیلی روان، کلی مطلب برای شناخت خودمون و پرورش بعضی از مهارتهایی که برای زندگی در جامعه لازم هست را ارائه داده.

مجموعه سه جلدی مهارت‏‎های زندگی

پیشرفت و موفقیت در زندگی نیازمند داشتن دانش و اطلاعاتی است که بتواند بهتر زندگی کردن را با تکیه بر توانایی‎های شخصی‎مان به ما آموزش دهد. خودشناسی پیش نیازی مهم برای شناخت توانایی‎های انسان است. اینکه ما بدانیم چه شخصیتی داریم و چه توانایی‎هایی را در وجود خودمان می‎توانیم توسعه دهیم، تنها با شناختن شخصیت خودمان امکان‎پذیر خواهد بود. کتاب خودشناسی جلد اول از مجموعۀ مهارت‎های زندگی، برخی از این نکات را برای خوانندگان خود روشن کرده است. نکاتی مانند ساختار شخصیت انسان، خودآگاه و ناخودآگاه، عناصر سازنده شخصیت، ساختار ذهن انسان، ادراک و تفکر و اهمیت هوشیاری. اما شخصیت‏‎شناسی صرف و دانستن توانایی‎ها بدون داشتن مهارت‎هایی برای رشد و توسعه آن‎ها، ما را به موفقیت در زندگی نخواهد رساند. کتاب خودسازی – جلد دوم مجموعۀ مهارتهای زندگی- مهارت‎های اولیه در مسیر رشد و شکوفایی استعدادها و توانایی‎های‎مان را به ما آموزش می‎دهد، مهارت‎های همچون خودآگاهی، موقعیت‎شناسی، مدیریت شکست‏‎ها در زندگی، مهارت مهم یادگیری و آموزش دیدن (مهارت شاگردی)، مهارت اندیشیدن و فکر کردن و مهارت مطالعه کردن. این دو کتاب سرآغازی ساده و آسان برای ورود به مسیر موفقیت و شادکامی در زندگی است. این مجموعه به چه کسانی پیشنهاد می‎شود: 1- دانش آموزان دبیرستانی حتما باید این دوره را بخوانند چون در ابتدای مسیر زندگی خود هستند و هم اکنون باید برای آیندۀشان برنامه‏‎ریزی کنند، پس در بهترین زمان برای برنامه‎ریزی آینده، دانستن راه و روش درست مهم‎ترین پیش‎نیاز است. 2- دانشجویان هم از مخاطبین این دوره کتاب هستند و هنوز در ابتدای مسیر زندگی اجتماعی و شغلی خود قرار دارند. 3- همۀ کسانی که برای موفقیت در زندگی به دنبال راهی جدید و البته درست هستند.

کتاب اول – خودشناسی:

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

با خواندن این کتاب در گام اول شخصیت و ذهن انسان را شناخته‌ایم.

کتاب دوم – خودسازی:

تاکنون به نقش عقیده در زندگی خود فکر کرده‌اید و یا در کاری شکست خورده‌اید؟ رفتار شما در مواجهه با شکست چگونه بوده است؟ خودسازی یعنی چه؟ شخصیت انسان و قدرت تحلیل مسائل پیش آمده، چه تاثیری در زندگی ما دارد؟ این‌ها سوالاتی است که در بخش اول این کتاب به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

اهمیت تحصیل و جایگاه آن در رشد شخصیت و شناخت انسان از زندگی، و مهارت شاگردی و آداب رفتار در مقام شاگرد و در برابر استاد، بخش دوم کتاب خودسازی را شامل می‌شود، نحوۀ تقویت مهارت اندیشیدن و تفکر همچنین چگونگی مطالعه‏‎ای لذت بخش و تقویت مهارت مطالعه کردن بخش پایانی کتاب خودسازی را شامل می‌شود.

 

کتاب سوم- زندگی اجتماعی:

هیچکدام از ما به تنهایی و خارج از جمعی از انسان‌ها زندگی نمی‏‎کنیم و با کار و خدمت خود نیازهایی را در جامعه برآورده کرده و انواع نیازهای‏مان هم از طریق جامعه تامین می‌شود، غذا و مسکن مهمترین نیاز هر انسان است، اما ما انسان‌ها نیازهای دیگری هم داریم. در کتاب زندگی اجتماعی در ابتدا انواع نیازهای انسان به جامعه مانند نیازهای بدنی همانند غذا و مسکن، نیازهای اجتماعی مانند نیاز به توجه، نیاز به تحسین و… و نیازهای فرااجتماعی مانند استقلال‌طلبی و نیاز به عزت نفس و خودشکوفایی بیان شده است. در ادامه پرورش مهارت همزیستی در سه مبحث ضرورت همزیستی، دامنه همزیستی و همزیستی مسالمت‌آمیز بخش اول مباحث کتاب را تشکیل می‏‎دهد. در بخش دوم سیستم اجتماعی در چارچوب سیاست، رهبری و پیروی، وظیفۀ ما در جامعه و مشارکت در مسائل اجتماعی تشریح شده است. در ادامه اهمیت انتخاب شغل و نقش انتخاب آگاهانه شغل در زندگی و جایگاه اجتماعی انسان بیان شده است.

آشنایی با خانواده و روابط خانوادگی در عالم انسانی مانند رفتار با پدر و مادر و یا خواهر و برادر و وظیفۀ ما در حفظ و گسترش ارزش‌های خانواده به عنوان اولین گروه از جامعه انسانی که به آن تعلق داریم. پایان بخش کتاب سوم از مجموعه کتاب‌های نوجوان و مهارت‌های زندگی است.

ما با مطالعه این سه کتاب خودمان و جامعه‏‎ای که در آن زندگی می‏‎کنیم را خواهیم شناخت. همچنین چگونگی رشد و پرورش استعدادهای‎مان برای داشتن زندگی‌ای موفق و هدفمند را خواهیم آموخت.

 

قیمت : 600000 ریال

قیمت : 480000 ریال

تصمیم‎گیری به‎جا

تاب تصمیم‌گیری به‌جا نوشته جیمز استین، آموزش مهارت‌ها را با مثال‌های زیادی از تصمیم‌گیری‌های واقعی آموزش می‌دهد، نه تنها، تصمیم‌گیری ما را به سرعت بهبود می‌بخشد، بلکه به ما کمک می‌کند تا با پیشروی کتاب بتوانیم پیشرفت مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را نیز به صورت نسبتاً دقیقی اندازه بگیریم.

قیمت: 480000 ریال

بهترین سال زندگی

این کتاب سه بخش اصلی دارد، در بخش اول تحت عنوان «زندگی خود را در سه ساعت تغییر دهید!» روش کار کتاب معرفی می‏‎شود، اما این تنها آغاز راه بهترین سال زندگی است… خودباوری، نظم در کارها و اولویت‎دهی به آنها، به‎دست گرفتن امور زندگی و خود را در برابر مشکلات مایوس و بی اختیار نداستن، باورها، بهانه‏‎ها و انگیزه برای یک حرکت جدید؛ کلیات روشی است که کتاب به شما ارائه کرده است.

بخش دوم برنامه‏‎ای کاملا عملیاتی و پویا برای داشتن بهترین سال زندگی است، دراین بخش ۱۰ پرسش مطرح می‏‎شود که به هرکدام از آنها باید پاسخ داده شود، ابتدا دلیل طرح پرسش توضیح داده شده و سپس پاسختان به این پرسش‌، شما را با خصوصیات شخصیتی‎تان آشنا می‏‎کند.

قیمت : 270000 ریال

قیمت : 8000 تومان

کارت را نشان بده

یک هنرمند تا آثارش را به نمایش نگذارد کسی به هنر او پی نخواهد برد، در بازاریابی و برندسازی خصوصا برندسازی شخصی نیز هرکسی باید توانایی ها و آثار خود را به دیگران معرفی کند تا دیده شود. قدرت خلاقیت یک نفر زمانی کشف خواهد شد که آنها را به نمایش بگذارد. این کتاب به خواننده آموزش می دهد که چگونه برای خود بازاریابی کند و در برندسازی شخصی موفق شود

قیمت: 200000 ریال

خودشناسی

کتاب اول از مجموعه مهارتهای زندگی

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

قیمت: 200000 ریال

خودسازی

کتاب دوم از مجموعه مهارتهای زندگی

تاکنون به نقش عقیده در زندگی خود فکر کرده‌اید و یا در کاری شکست خورده‌اید؟ رفتار شما در مواجهه با شکست چگونه بوده است؟ خودسازی یعنی چه؟ شخصیت انسان و قدرت تحلیل مسائل پیش آمده، چه تاثیری در زندگی ما دارد؟ این‌ها سوالاتی است که در بخش اول این کتاب به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

اهمیت تحصیل و جایگاه آن در رشد شخصیت و شناخت انسان از زندگی، و مهارت شاگردی و آداب رفتار در مقام شاگرد و در برابر استاد، بخش دوم کتاب خودسازی را شامل می‌شود، نحوۀ تقویت مهارت اندیشیدن و تفکر همچنین چگونگی مطالعه‏‎ای لذت بخش و تقویت مهارت مطالعه کردن بخش پایانی کتاب خودسازی را شامل می‌شود.

قیمت: 200000 ریال

زندگی اجتماعی

کتاب سوم از مجموعه مهارتهای زندگی

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر، می‎توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید

09981051403

info@parkaas.ir

Parkaaspub@

44690761 - 021